Niedziela, 20.01.2019 00:35

Władysławowo - Promenada

Promenada

Władysławowo kamera na promenadzie

Aleja Gwiazd Sportu powstała w 2000 roku we Władysławowie w dzielnicy Hallerowo. Jest to inicjatywa, która ma za zadanie uchronić przed zapomnieniem sportowców, którzy dzięki swym wybitnym umiejętnościom, talentowi, a także samozaparciu odznaczyli się w historii polskiego sportu.

Gwiazdy upamiętniające sportowców na promenadzie oprawione są w granitowe płyty. Widnieje na nich imię i nazwisko oraz dyscyplina sportu, w której dana osoba brała udział. W tym miejscu koniecznie trzeba wspomnieć o tym, że są tutaj upamiętniani sportowcy praktycznie z każdej dyscypliny sportu. Znajdziemy tu także gwiazdy upamiętniające himalaistów, którzy nawet w dzisiejszych czasach, nie są tak sławni jak np. piłkarze mimo, że od wielu lat są najlepsi w swojej dyscyplinie.

Upamiętnienie ważnych osobistości polskiego sportu to nie jedyny cel, jaki przyświeca idei Alei Gwiazd Sportu. Ma ona za zadanie również rozpowszechnienie sportowego i zdrowego stylu życia, a także popularyzowanie patriotyzmu i dumy z barw narodowych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -1 °C (30.2 °F)
  • prędkość wiatru: 7.4 km/h (4.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 230 °
  • zachmurzenie: 90 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Promenada w miejscowości Władysławowo

Promenada

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.