Czwartek, 25.04.2019 20:31

Płock - Ul. 3 Maja - Tumska

Ul. 3 Maja - Tumska

Płock kamera Ul. 3-maja - Tumska

Kamera umieszczona została na słupie tuż opodal budynku położonego na ulicy 3 Maja 16, a jej obiektyw skierowany został w stronę ulicy Tumskiej. Ulica 3 Maja rozpoczyna się przy skrzyżowaniu z aleją Jana Kilińskiego, natomiast kończy przy skrzyżowaniu z ulicą 1 Maja.

Ze względu na fakt, iż turyści odwiedzający Płock kierują się zróżnicowanymi motywami, oferta noclegowa miasta spełnia rozmaite potrzeby turystów, zarówno tych przyjeżdżających w celach turystycznych, wypoczynkowych lub rozrywkowych, jak i biznesowych. Bez wątpienia najpopularniejszym wariantem zakwaterowania w Płocku są hotele, które często prezentują określony standard noclegu i umożliwiają korzystanie z wielu dodatkowych usług. Niestety, jest to rozwiązanie dość kosztowne, lecz o wiele tańszą i korzystniejszą alternatywą mogą okazać się hostele, z których najczęściej korzystają studenci i młodzież podróżujący w większych grupach.

Dla rodzin z dziećmi szczególnie polecane są kwatery prywatne, które bardzo często łączą ze sobą komfortowe warunki, dość dobrą lokalizację, a także przystępną cenę. Innym rozwiązaniem mogą być także pensjonaty, lecz jest to rozwiązanie zazwyczaj nieco droższe niż kwatera prywatna.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 21.4 °C (70.5 °F)
  • prędkość wiatru: 4.18 km/h (2.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 49 %
  • kierunek wiatru: 100 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. 3 Maja - Tumska w miejscowości Płock

Ul. 3 Maja - Tumska

Powiązane kategorie z kamerą nr 1006:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.