Sobota, 19.01.2019 23:44

Mielno - Promenada

Mielno kamera na promenadę

Mielno posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Począwszy od kwater prywatnych, przez pensjonaty i wille, aż po czterogwiazdkowe hotele. Powyższy obraz pochodzi z kamery zamontowanej przy budynku Villa i Taverna "RAFA" przy ulicy Kościuszki 14f w Mielnie na promenadę.

Villa i Taverna "Rafa" w swojej ofercie posiada kilka pokoi dwu- i trzyosobowych, apartamenty czteroosobowe, a także pokoje typu studio. Wszystkie z nich wyposażone są w niezbędny sprzęt typu: TV, lodówka, czajnik elektryczny, sprzęt plażowy oraz własną łazienkę. Z części pokoi roztacza się fenomenalny widok na Bałtyk i plażę, gdyż obiekt usytuowany jest zaledwie 20 metrów od niej. Na miejscu funkcjonuje również restauracja włoska, w której menu znajdują się także świeże ryby.

Największym atutem Villi "Rafa" jest oczywiście lokalizacja. Zakwaterowanie przy plaży, największej atrakcji miasta, a także w pobliżu licznych punktów gastronomicznych i promenady sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce. Jedyną i największą wadą na pierwszy rzut oka jest cena. Za dwuosobowy pokój w szczycie sezonu zapłacimy ponad 300 złotych.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -3.1 °C (26.4 °F)
  • prędkość wiatru: 5.42 km/h (3.37 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 231 °
  • zachmurzenie: 68 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023.21 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Promenada w miejscowości Mielno

Promenada

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.