Sobota, 19.01.2019 23:57

Mielno ↓

Mielno - Droga nad morze

Droga nad morze

Mielno kamera na drogę nad morze

Prawdę mówiąc, widok z tej kamery nie należy do najatrakcyjniejszych, lecz może się okazać niezwykle przydatny, przy podróży nad morze. Ukazuje ulicę Lechitów, czyli drogę (nr 165) dojazdową i wyjazdową z Mielna. Warto więc podejrzeć tą kamerkę przed wyjazdem z miasta, gdyż może się okazać, że ulica Lechitów jest zakorkowana. W pobliżu ul. Lechitów znajduje się pole namiotowe - kempingowe oraz kilka mniejszych i większych pensjonatów.

Mielno uznawane jest za jedną z najatrakcyjniejszych nadbałtyckich miejscowości. Dzieje się tak, nie bez powodu. W sezonie letnim plaże w Mielnie oblegane są przez licznych urlopowiczów wygrzewających się na słońcu, a następnie zażywających kąpieli morskich. Aktywność fizyczna zwiększa zapotrzebowanie organizmu na tlen, a tutejsze powietrze nasycone jest dobroczynnymi pierwiastkami, w tym najważniejszym z nich - jodem. W mieście i jego okolicach zostały wyznaczone szlaki piesze oraz rowerowe, które pomogą poznać region.

Obok plaży, jedną z większych atrakcji miast jest park linowy, gdzie zostały przygotowane trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Od 2004 roku w Mielnie organizowany jest coroczny Międzynarodowy Zlot Morsów. Może i nie jest to widowiskowa dyscyplina sportu, lecz z pewnością mrozi krew w żyłach.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -3.1 °C (26.4 °F)
  • prędkość wiatru: 5.42 km/h (3.37 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 231 °
  • zachmurzenie: 68 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023.21 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga nad morze w miejscowości Mielno

Droga nad morze

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.