Niedziela, 20.01.2019 17:42

Łódź - Ulica Zachodnia

Łódź kamera na ulicę Zachodnią

Kamera została zamontowana w pobliżu skrzyżowania ulicy Zachodniej z Drewnowską. Ulica Zachodnia położona jest w samym centrum Łodzi. Swój bieg rozpoczyna przy targowisku "Dolna" i ciągnie się na nieco ponad 2 kilometry na południe, przechodząc w ulicę Kościuszki, od skrzyżowania z ulicą Zieloną.

Po lewej stronie obrazu z kamery widoczna jest część, znanego na całą Polskę, łódzkiego Centrum Handlowego Manufaktura. Dziś, obok ulicy Piotrkowskiej, Manufaktura jest jedną z najważniejszych wizytówek miasta. To co odróżnia Manufakturę od pozostałych centrów handlowych to fakt, iż mieści się w starym budynku fabryki. Obiekt został odnowiony ze smakiem. Wnętrze pofabrycznych budynków zostało całkowicie zmodernizowane i przystosowane do potrzeb centrum handlowego, natomiast z zewnątrz pozostała czerwona, nieotynkowana cegła, która idealnie wpisuje się w historyczny klimat miasta.

Manufaktura z pewnością będzie miejscem, które kobiety będą chciały odwiedzić. Na ogromnej powierzchni mieści się około trzystu markowych sklepów i butików z odzieżą, a także liczne kawiarnie i restauracje. Ponadto na terenie centrum handlowego znajduje się także kino, kręgielnia, centrum wspinaczkowe oraz Muzeum Sztuki w Łodzi. W ciągu zaledwie kilku lat funkcjonowania, Manufaktura stałą się bardzo ważnym punktem na turystycznej mapie stolicy województwa łódzkiego.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -3 °C (26.6 °F)
  • prędkość wiatru: 2.41 km/h (1.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 340 °
  • zachmurzenie: 40 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Zachodnia w miejscowości Łódź

Ulica Zachodnia

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.