Środa, 19.12.2018 03:02

Łódź - Dworzec Fabryczna

Łódź kamera na dworzec Fabryczna

W ostatnich latach Łodzianie nie mogą narzekać na nudę. Obecnie w Łodzi przebudowywanych jest wiele skrzyżowań, remontowanych jest wiele dróg i powstają nowe inwestycje. Jest to niezwykle uciążliwy okres dla mieszkańców Łodzi, ze względu na ogromne korki powstające w mieście. Lecz nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Łódź idzie z duchem czasu, a za kilka lat jej symbolem stanie się najnowocześniejszy podziemny dworzec kolejowy w Polsce, którego budowę możemy podglądać dzięki kamerze.

Budowa dworca Łódź Fabryczna to obecnie jedna z największych inwestycji kolejowych w Europie. Już wkrótce nowoczesna stacja stanie się częścią multimodalnego węzła komunikacyjnego, który ma za zadanie połączyć Łódź z największymi miastami Polski i Europy, jednocześnie przyczyniając się do skrócenia czasu podróży. Podstawowe założenie jest takie, że już w przyszłości podróż pociągiem z Warszawy do Łodzi zajmie około 30 minut.

Budowa dworca obejmuje również przebudowę okolicznej infrastruktury drogowej. Tory będą biegły około 16 metrów pod ziemią, a stacja składać się będzie z 4 peronów, 8 torów. Więcej na temat budowy Łódź Fabryczna w opisie kamery "Dworzec Łódź Fabryczna".

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -2 °C (28.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.38 km/h (2.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 90 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1027 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Dworzec Fabryczna w miejscowości Łódź

Dworzec Fabryczna

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.