Poniedziałek, 17.12.2018 12:48

Kraków - Rynek Główny z Hotelu Wentzl

Rynek Główny z Hotelu Wentzl

Kraków kamera na Rynek Główny z Hotelu Wentzl

Dzięki usytuowaniu kamery na elewacji krakowskiego Hotelu Wentzl, mamy szansę podziwiać panoramę jednego z najpiękniejszych rynków w Polsce. Rynek znajdujący się w centrum Starego Miasta jest zabytkową częścią Krakowa i jednym z najciekawszych miejsc, jakie możemy tu zobaczyć.

Hotel Wentzl mieści się w południowej części rynku w Kamienicy Pod Obrazem. Nazwa kamienicy nadana została z powodu znajdującego się na elewacji od 1718 roku obrazu, przedstawiającego Matkę Boską. W XIX wieku mieściła się tu jedna z najpopularniejszych restauracji w Krakowie, prowadzona przez Jana Wentzla. Czterogwiazdkowy hotel nosi nazwę upamiętniającą słynnego restauratora. W obiekcie znajduje się 18 luksusowych pokoi z doskonałym widokiem na Rynek Główny i Kościół Mariacki. Przyjemność wynajęcia pokoju z tak niepowtarzalnym widokiem z pewnością nie należy do najtańszych, jednak warto podarować sobie w życiu odrobinę luksusu i spędzić tu niezapomnianą noc.

Kraków jest pięknym, pełnym zabytków miastem. Aby zwiedzić go w pełni trzeba poświęcić co najmniej kilka dni z dobrze rozplanowanym harmonogramem i porządnym przewodnikiem turystycznym, który przeprowadzi nas przez najważniejsze atrakcje.

Obraz na żywo z kamery w Hotelu Wentzl na Rynek Główny w Krakowie

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -4 °C (24.8 °F)
  • prędkość wiatru: 1.61 km/h (1 mph)
  • wilgotność powietrza: 92 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rynek Główny z Hotelu Wentzl w miejscowości Kraków

Rynek Główny z Hotelu Wentzl

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.