Poniedziałek, 17.12.2018 13:16

Kołobrzeg - Molo

Molo

Kołobrzeg kamera na molo

Największą atrakcją każdej nadmorskiej miejscowości jest oczywiście plaża, to właśnie tu latem tętni życie, a znakomita większość turystów oddaje się słodkiemu lenistwu i kąpielom morskim. Jedną z największych atrakcji plaży w Kołobrzegu jest molo, widoczne na obrazie z kamery.

Z kołobrzeskiego molo roztacza się fenomenalny widok na rozległe Morze Bałtyckie, który możemy podziwiać z jednej z wielu ustawionych tu ławeczek. Ponadto jest to też doskonały punkt widokowy, skąd możemy obserwować statki wychodzące z portu. Do molo dojdziemy promenadą nadmorską biegnącą wzdłuż plaży. Nie wszyscy wiedzą o tym, że kołobrzeskie kąpielisko należy do najczystszych na polskim wybrzeżu. Nad bezpieczeństwem turystów i kuracjuszy wypoczywających na plaży czuwają ratownicy wodni, a także służby medyczne.

Długość żelbetonowej konstrukcji wynosi 220 metrów, a szerokość 9 metrów. Niecały rok temu obiekt przeszedł całkowitą modernizację. Zostały wymienione barierki, ławki, lampki, a także deskowania. Została również położona instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna, która umożliwi utworzenie na molo punktu gastronomicznego.

Obraz na żywo z kamery na molo w Kołobrzegu

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -1.1 °C (30 °F)
  • prędkość wiatru: 3.19 km/h (1.98 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 168 °
  • zachmurzenie: 56 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1030.54 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Molo w miejscowości Kołobrzeg

Molo

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.