Sobota, 19.01.2019 23:35

Hel - Promenada

Hel kamera na promenadzie spacerowej

Mimo, że widok z kamery raczej nie zachęca do spacerów, przedstawia on fragment promenady spacerowej zlokalizowanej w Helu, na samym skraju Cypla Helskiego. Utworzona została w roku 2013 jednocześnie z umocnieniami brzegu od Strony Zatoki Gdańskiej. Większość trasy stanowi drewniana kładka prowadząca od portu rybackiego kończącego się na betonowym falochronie.

Nowa promenada jest dużym ułatwieniem spacerowym dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób starszych czy niepełnosprawnych, które dotąd mogły mieć problem ze swobodnym poruszaniem się po niepewnym piaszczystym gruncie. Udogodnienie w postaci kładki pozwala na poruszanie się wzdłuż brzegu każdemu, kto tego zapragnie i ma na spacer wystarczające chęci i siły.

Wyremontowany deptak, port, promenada spacerowa, szlak militarny. Hel wydaje się być miejscem, w którym główną rozrywkę stanowią piesze wycieczki. Tak też jest w rzeczywistości. W niewielkiej miejscowości każda z atrakcji dostępna jest piechotą, co wychodzi turystom na zdrowie. Przyjezdni i mieszkańcy mają szansę korzystać ze zdrowego nadmorskiego powietrza, mogą też pozwolić sobie na porzucenia auta na parkingu czy w garażu na kilka dni.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -1 °C (30.2 °F)
  • prędkość wiatru: 6.6 km/h (4.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 240 °
  • zachmurzenie: 90 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Promenada w miejscowości Hel

Promenada

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.