Sobota, 23.02.2019 11:31

Borzęcin ↓

Borzęcin - Plac Główny

Borzęcin kamera na Plac Główny

Kamera została zamontowana na budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Borzęcinie położonym we wschodniej części województwa małopolskiego, z widokiem na Plac Główny. Pomimo niewielkiej ilości zabytków i komercyjnych atrakcji Borzęcin stanowić może wspaniałą alternatywę dla zatłoczonych i popularnych miejscowości turystycznych.

Największą atrakcją turystyczną Borzęcina jest czyste i nieskażone środowisko naturalne, bowiem w dzisiejszych czasach coraz ciężej znaleźć takie miejsca. Niestety, do zanieczyszczenia środowiska przyczyniają się turyści dorzucając przysłowiowe "trzy grosze" w postaci śmieci. Baza noclegowa Borzęcina opiera się głównie na kompleksach agroturystycznych, których z roku na rok przybywa. Połączenie agroturystyki ze świeżym powietrzem i wspaniałymi walorami przyrodniczymi Ziem Borzęcińskich umożliwią efektywną regenerację sił.

Uwagę turystów z pewnością przykują liczne przydrożne kapliczki usytuowane w obrębie gminy. Najstarsze z nich pochodzą nawet z XIX wieku, a na szczególną uwagę zasługuje dbałość Borzęcan o czystość i wygląd estetyczny kapliczek.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: -2 °C (28.4 °F)
  • prędkość wiatru: 4.99 km/h (3.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 46 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1044 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plac Główny w miejscowości Borzęcin

Plac Główny

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.