Piątek, 16.11.2018 10:12

Zakopane - Ulica Kasprowicza

Ulica Kasprowicza

Zakopane kamera na ulicę Kasprowicza

Przed nami widok na ulicę będącą częścią najbardziej zatłoczonej trasy w Polsce – Zakopianki. Widoczny fragment to ulica Kasprowicza prowadząca przez Zakopane od Ronda doktora Andrzeja Chramca, do skrzyżowania z ulicą Spyrkówka.

Wzdłuż Kasprowicza zlokalizowanych jest wiele obiektów noclegowych. We wschodniej części trasy znajdziemy na przykład Willę Gardenia, Noclegi u Ustupskich oraz Willę Mały Dworek. Z południowo-zachodnim odcinkiem trasy sąsiaduje Urząd Pocztowy, Sklep Muzyczny oraz siedziba GDDKiA.

Usytuowanie kamery nad początkowym fragmentem Zakopianki może być bardzo pomocne w planowaniu wyjazdu z miasta lub przyjazdu do niego. Kamera pozwala na przeanalizowanie aktualnej sytuacji na drodze, a nawet wybranie dogodnej pory podróży. Sprawdzenie natężenia ruchu o różnych godzinach pozwoli z pewną dozą dokładności przewidzieć jakie utrudnienia mogą czekać na nas na trasie, oraz w jakich godzinach można uniknąć korków i blokad drogi. Podróż do Zakopanego należy planować uwzględniając fakt, że co roku ściągają tu setki tysięcy Polaków i obcokrajowców, by cieszyć się urokami tego podhalańskiego miasteczka.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 3 °C (37.4 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 80 %
  • kierunek wiatru: 60 °
  • zachmurzenie: 20 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1033 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Kasprowicza w miejscowości Zakopane

Ulica Kasprowicza

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.