Czwartek, 19.07.2018 00:23

Władysławowo - Lunapark na żywo

Władysławowo kamera na żywo na lunapark

Mimo, że Władysławowo nie jest największym kurortem nad polskim morzem, to z pewnością jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez polskich turystów. Miasto położone jest nad Bałtykiem, przy Zatoce Puckiej, a w swojej ofercie posiada liczne atrakcje, które nie pozwolają się nudzić turystom nawet w wypadku, kiedy pogoda płata figle.

Jedną z niekwestionowanych atrakcji Władysławowa jest Lunapark Sowiński. Już dojeżdżając do miasta z daleka widoczny jest Diabelski Młyn. Jeśli nie macie lęku wysokości, warto skorzystać z tej atrakcji, gdyż widoki roztaczające się podczas przejażdżki zapierają dech w piersiach. Oprócz fantastycznego widoku na Morze Bałtyckie będziecie mieli szansę zobaczyć okolicę. Diabelski Młyn to tylko jedna z wielu atrakcji czekających tutaj na turystów. W Lunaparku Sowińskim znajduje się również największa kolejka górska w Polsce, lecz przeznaczona jest dla osób nieco odważniejszych.

Właściciele wesołego miasteczka nie zapomnieli również o najmłodszych. Dzieci mają do dyspozycji gokarty, pałac śmiechu i strachu, a także pływające łabędzie. Ponadto jest tu kilka karuzel, od ekstremalnych po łagodne. Miłośnicy wspinaczek mają do dyspozycji park linowy.

Kamery w pobliżu

Przykładowy obraz z kamery: Lunapark na żywo w miejscowości Władysławowo

Lunapark na żywo

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.