Wtorek, 16.10.2018 05:11

Wejherowo - Ul. Rybacka

Wejherowo kamera na ul. Rybacką i krajową 6

Kamera przedstawia widok na skrzyżowanie ulicy Rybackiej z krajową szóstką, które usytuowane jest we wschodniej części miasta. Choć widok ten, dla potencjalnych turystów nie będzie nazbyt atrakcyjny, to dla mieszkańców Wejherowa z pewnością się przyda, bowiem pozwala sprawdzić natężenie ruchu na skrzyżowaniu.

Będąc w Wejherowie warto zajrzeć do położonego tutaj Parku Miejskiego Aleksandra Majkowskiego, którego historia sięga XVIII wieku. W 2011 roku przeszedł potężna rewitalizację, dzięki której przywrócony został dawny blask parku. Wejherowski Park Miejski znakomicie reprezentuje styl angielski, to właśnie w jego obrębie usytuowany jest Pałac Przebendowskich-Keyserlingków, w którym mieści się warte odwiedzenia Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki.

Po rewitalizacji w parku pojawiły się dwa nowe place zabaw dla najmłodszych, siłownia plenerowa, a także specjalne stoły do gry w szachy oraz o wiele większe do ping-ponga. Na usytuowanym w parku stawie istnieje możliwość pływania rowerami wodnymi, które posiadają nietuzinkową kolorystykę.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 10 °C (50 °F)
  • prędkość wiatru: 0.8 km/h (0.5 mph)
  • wilgotność powietrza: 81 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Rybacka w miejscowości Wejherowo

Ul. Rybacka

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.