Środa, 15.08.2018 16:20

Płock - Ul. Wyszogrodzka (Galeria Wisła)

Płock kamera na ul. Wyszogrodzka (Galeria Wisła)

Przekazująca powyższy obraz kamera zainstalowana została na skrzyżowaniu ulicy Wyszogrodzkiej z aleją Jana Pawła II, a jej obiektyw skierowany został w kierunku centrum Płocka. Na zdjęciach z kamery, tuż za skrzyżowaniem, widoczny jest budynek Centrum Handlowego Galeria Wisła.

Centrum Handlowe Galeria Wisła jest pierwszym tego typu obiektem wybudowanym w Płocku. Otwarta została w listopadzie 2008 roku. Obecnie klienci mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych rozmieszczonych na czterech kondygnacjach budynku. Doskonałym uzupełnieniem oferty handlowej CH Galeria Wisła są punkt rozrywkowe, będące przyjemnym miejscem do wypoczynku w gronie znajomych lub rodziny. Klienci mają do dyspozycji kręgielnie, kino, kawiarnie i restauracje.

Centrum Handlowe Galeria Wisła usytuowane jest w centrum największej dzielnicy Płocka, Podolszycach. Podolszyce to intensywnie rozwijająca się dzielnica, rozciągająca się po obu stronach ulicy Wyszogrodzkiej. Początkowo uznawana za sypialnię miasta, natomiast dziś jest centrum mieszkalno-handlowym Płocka.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.1 °C (68.2 °F)
  • prędkość wiatru: 8.24 km/h (5.12 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 304 °
  • zachmurzenie: 64 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016.02 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Wyszogrodzka (Galeria Wisła) w miejscowości Płock

Ul. Wyszogrodzka (Galeria Wisła)

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.