Sobota, 22.09.2018 16:31

Bolesławiec - Fontanna na Rynku

Fontanna na Rynku

Bolesławiec kamera na fontannę przy Rynku

Kamera zamontowana została w południowo-zachodnim narożu bolesławieckiego Rynku, a jej obiektyw skierowany został w stronę fontanny oraz okalających plac przepięknych, kolorowych kamieniczek. Dzięki wysokiej jakości zdjęć, patrząc na ekran, możemy poczuć się tak, jakbyśmy stali w oknie jednej z malowniczych kamieniczek i podziwiali spokojny widok Rynku.

Widoczna, a raczej niewidoczna fontanna została bardzo sprytnie wkomponowana w płaszczyznę chodnika. Tryskająca z niej woda wieczorami zostaje podświetlona barwnymi halogenami, które dodają jej szczególnego uroku. W upalne, letnie dni ten punkt miasta oblegany jest przez zamieszkujące okolicę dzieci, które pluskają się wesoło w tworzącej się tu niewielkiej kałuży, oraz toczą bitwy wodne przepychając się przez tryskające z ziemi strumienie.

Rynek jest popularnym miejscem spotkań mieszkańców Bolesławca. Nie można się temu dziwić, gdyż na prawdę jest to niezwykle przyjemne miejsce, nie tylko dla duszy ale i dla oka. Wręcz idealne do spokojnych spacerów i przesiadywania na okolicznych ławeczkach w towarzystwie najbliższych osób.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.7 °C (58.5 °F)
  • prędkość wiatru: 8.38 km/h (5.21 mph)
  • wilgotność powietrza: 51 %
  • kierunek wiatru: 267 °
  • zachmurzenie: 44 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 983.29 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Fontanna na Rynku w miejscowości Bolesławiec

Fontanna na Rynku

Powiązane kategorie z kamerą:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.